آمار بازدیدکنندگان :

تعداد بازدید کنندگان امروز : 226 نفر
کل بازدید امروز : 233
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 378 نفر
کل بازدید دیروز : 387
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 4164 نفر
کل بازدید این ماه : 4443
نقش خانواده در هدایت کودکان به سوی نماز،چاپ دوم
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۳
4 نظر
4744 بازدید

 دانلود رایگان "نقش خانواده"

 

نسخه الکترونیکی PDF 

 

 

شـناسـه کتاب

عنوان کتاب

نقش خانواده در هدایت کودکان به سوی نماز

شابک

1-03-5090-600-978

نام  مؤلف (نویسنده)

مرضیه یزدی

نـاشـر

روز اندیش

تیراژ

1000 نسخه

سال و نوبت چاپ

چاپ دوم . 1393

تعداد صفحه

123ص

مترجم (مترجمین)

-

مـوضـوع اصلی

  نماز – راهنمای آموزشی – آموزش نماز به زبان ساده – تربیت مذهبی کودکان -نقشی که خانواده در هدایت کودکان به سوی نماز دارد. نقش و اثر بخشی دین - زمینه های موجود  در کودکان- وظایف آموزش- تسریع در پرورش ایمان- کیفیت القای نماز – علل بی توجهی به نماز- بهترین کار بعد از نماز.

مـوضـوعات فـرعی

ترجمه نماز به لاتین- نقش مادر در تربیت – آموزش نماز- آمنه مادر پیامبر (ص) – مادر سیّد رضی ( گردآورنده نهج البلاغه )- خردسال ترین دانشمند در بین دختران – امام خمینی و نماز کودکان- هشدارهای تربیتی و ...

توضیحات

از آنجا که یکی از وظایف والدین ، وادار نمودن کودکان به خواندن نماز است و اولین کلاس تربیتی فرزندان در خانواده به وسیله پدر و مادر می باشد. در این اثر قرآنی – تربیتی سعی شده است که راه کارهای وادار نمودن کودکان به نماز با توجه به آیات قرآن مجید و سیره امام خمینی (ره) مورد بررسی قرار می گیرد. طوری که فرزندان  قبل از سن بلوغ با مفاهیم نماز و اقامه آن آشنا شده تا در دوران بلوغ شرعی با "علاقه" نسبت به انجام  این فریضه الهی اقدام نمایند و اینگونه نباشند که در  این سنین با تذکرات مکررّ اولیا نسبت به این عمل عبادی روی بیاورندو سختی آموزش نماز به این سنین واگذار نشود.

 

 

 

 

 

 

نقش خانواده در هدایت کودکان به سوی نماز،چاپ دوم

اولیا و مربیان گرامی

اولین کلاس تربیت مذهبی کودکان و فرزندان عزیز شما کدام است؟

اصول آموزش دین و اثربخشی مذهب در زندگی انسان چیست

آیا مادران گرامی نقشی در هدایت کودکان به سوی نماز دارند؟ اثر ایمان در کودکان کدام است؟ و بالاخره چگونه می توان در نوجوانان ایمان مذهبی را تقویت نمود و در جوانان به تعمیق ایمان پرداخت.

آیا از بی توجهی فرزندان نسبت به نماز آزرده خاطر می شوید؟ و اینکه چگونه امام خمینی(ره) به تربیت مذهبی کودکان و نوادگان خود می پرداخت؟

امید است که اولیا و مربیان گرامی با مطالعه این اثر پاسخ به این سوالات را یافته و گامی مؤثرّتر در امر تربیت مذهبی کودکان و فرزندان خود اقدام نمایند.

نقش خانواده در هدایت کودکان به سوی نماز، مرضیه یزدی، همدان، نشر روزاندیش، قیمت 2000 تومان

 شماره تماس: 09181111876

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
جواد بیات
۱۳۹۴/۰۵/۲۳ ۱۳:۵۱
سلام علیکم واقعاً ممنون بابت سایت زیبایتان اجرتان با ارباب بی کفن من همدانی هستم و شمارو توی تلویزیون(اخبار)دیدم و سایتتان رو از اون طریق پیدا کردم درپناه حق یاعلی