آمار بازدیدکنندگان :

تعداد بازدید کنندگان امروز : 178 نفر
کل بازدید امروز : 185
تعداد بازدید کنندگان دیروز : 378 نفر
کل بازدید دیروز : 387
تعداد بازدید کنندگان این ماه : 4116 نفر
کل بازدید این ماه : 4395

مصاحبه  با جامعه القرآن الکریم خردسالان همدان - بهار 1395

معرفی یکی از حفاظ غیر حضوری این مرکز
شاید بانوی فعال قرآنی را بشناسید... خانم مرضیه یزدی
ایشان در سن بزرگسالی حفظ قرآن را شروع کردند و در آزمونهای ارشاد بانمرات ممتاز و کامل قبول شدند.

بسم الله الرحمن الرحیم
خانم مرضیه یزدی؛ متولد ۱۳۳۹ همسر شهید محمدحسین درفشی؛ دارای یک فرزند دختر هستند. مدرس دانشگاه فرهنگیان و نفر دوم دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد؛ رتبه سوم رشته پژوهشهای دینی اساتید دانشگاهها درسال۱۳۸۶اصفهان و نفر اول رشته حفظ اساتید دانشگاههای منطقه ۵ کشوری در سال ۱۳۸۵و بانوی شاخص استان همدان درسال ۱۳۹۰ و دارای  ۱۲ تالیف قرآنی چاپ شده که ۴ اثر آن ۳ زبانه است، می باشند.
در سال ۱۳۹۴ با مجوز و پروانه؛ سایت پژوهشی، پرتو قرآن.ir راه اندازی کردند که دارای فیلمهای قرآنی به زبانهای زنده دنیاست. در ایبوک نیز فعالیت دارند.
جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بدون حمایت هیچ دستگاه یا ارگان خاصی (مثل سایر آثار)، لوح فشرده تولید کردند و از مرکز کامپیوتری علوم اسلامی قم پیشنهاد تهیه لوح چندمنظوره داشتند که بعلت نبود حمایت مالی طرح اجرا نشد.
ایشان در حفظ قرآن نیز تلاش و جدیت قابل تقدیری دارند و بحمدالله در آزمون قرآن و عترت وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی با کسب امتیاز ۱۰۰ نمره کامل را دریافت کردند.

تلاش و پشتکار استاد یزدی قابل تحسین است؛ همچنین نظم و انضباط و استفاده از وقت این بزرگوار مثال زدنی و الگوی خوبی برای حافظان قرآن است.